V knihovně jsme s dětmi malovali na kamínky.Nasbírali jsme spoustu kamínků,pořídili fixy a barvy a už se malovalo :)
Dětem se to moc povedlo a všichni jsme si užili hodně zábavy.
Datum vložení:17. 6. 2025 10:55 Datum poslední aktualizace:17. 6. 2025 11:01